Zgare elektrike Sonifer SF-8074

3,790 L

Kodi: T139-107

Përshkrimi

Zgjedhja ideale per nje dreke ose darke te shendetshem.

Ruani shijen 100% natyrale te ushqimeve.
Gatuani shumllojshmeri ushqimesh fal ndarjeve qe ju ofron zgara.
Material cilesore dhe nuk ngjit ushqimin tuaj.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Zgare elektrike Sonifer SF-8074”