Thekese buke First Austria FA-5366

1,990 L

Kodi: T85-48

Përshkrimi

Thekese e dizenjuar posacerisht per kenaqesine tuaj.

Me dy hapesira per te thekur.

Thek pa djegur dhe ngjitur.

Fuqi maximale: 750 W

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Thekese buke First Austria FA-5366”