58 %

Tenxhere Multicooker French Chef

12,990 L 5,490 L

Kodi: T133-69

S’ka stok

Përshkrimi

Tenxhere Multicooker French Chef

Garancia : 12 Muaj

Qe gatimet tuaja te kene shije.

Gatuani cdo gje, supe, rizoto, mish, peshk dhe gjellera te ndryshme.

Kapaciteti 6 Litra.

Fuqia: 1000 Watt.

Presioni maksimal: 90kpa

Tasi i gatimit kunder ngjitjes se ushqimit.

Mbrojtje e sigurise per mbinxehjen.

Mban te ngrohte ushqimin dhe pas perfundimit te gatimit, ne temperature 70-80 grade celcius.

Gatimi me presion ruan shijen dhe vlerat ushqyese.

Ekrani elektronik tregon kohen e cdo proces gatimi pa qene e nevojshme prezenca juaj gjate gjithe kohes.

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Tenxhere Multicooker French Chef”