40 %

Perde për dritare me magnet

1,990 L 1,190 L

Përshkrimi

Mund ta vendosni në çdo dritare dhe nuk lejon mizat apo mushkonjat te hynë në ambjent.
Me përmasa 150*180 cm.
Mund ta prisni rrjetën sipas madhësisë së dritares.
Montohet lehtë dhe nuk keni nevojë për vida apo mjete të tjera.
Perfitoni 2 copë per vetem 1,990 lekë

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Perde për dritare me magnet”