48 %

Kufje me bluetooth i11 TWS

2,490 L 1,290 L

Kodi: T158-6

Përshkrimi

Kufje me bluetooth i11

  •  Modeli: i11.
  • Kufje me bluetooth.
  • Versioni: 5.0
  • ON-OFF me Touch Screen.
  • Kohe karikimi : 1-2 H.
  • E pajisur me bord karikimi ku kufjet mbahen brenda te fiksuara nga magneti.
  • Bordi karikimit sherben edhe si power bank per kufjen.
  • Distanca e transmetimit: 12 M.
  • Kapaciteti i baterise: 65 mAh.
  • Per iOS dhe Android.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Kufje me bluetooth i11 TWS”