35 %

Korse per uljen e belit MISS BELT

1,990 L 1,290 L

Kodi: T211-1

Përshkrimi

Nga kompania e famshme JOHN MILLS LIMITED vjen korseja me e famshme ne bote MISS BELT.

Rripi i belit Miss belt mundeson nje trup tejet me forma.

Nuk ju duhen as ushtrimet as dieta pasi nepermjet ketij rripi ju do te arrini te ngushtoni deri ne dy masa belin tuaj,do te keni nje barke  te sheshte,duke fortesuar muskujt ne menyren e duhur.

Miss belt ndihmon te qendroni kudo lirshem,pasi lejon lekuren te ajroset dhe te qendroje e thate.Mund ta vishni edhe nen rroba ideale për tu veshur gjatë stërvitjes,në punë,në joga,për vrap,për ecje, etj

E pershtatshme per femra.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Korse per uljen e belit MISS BELT”