Grirese perimesh manuale

890 L

Përshkrimi

Grirese perimesh manuale
1 cope per vetem✅890 Leke
2 cope ✅1,290 Leke
🚘Transporti Falas ne te gjithe Shqiperine
E perbere nga 3 ingranazhe per te ndryshuar shpejtesine e grirjes sipas deshires.
Shume praktike ne perdorim dhe e lehte per tu pastruar, dhe pjese lehtesisht te cmontueshme.
Cilesia premium e produktit

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Grirese perimesh manuale”