Doreze PlayStation

3,490 L

Kodi: T13-461

Përshkrimi

Kontrolluesi i lojës për PlayStation 4, me DualShock 4 qe punon me Wireless.
DualShock 4 përmban një ekran të integruar me prekje dhe një buton unik Share
DualShock 4 përfshin një sensor të ri me gjashtë boshte, si dhe një shirit dritë me LED me ngjyra që ndriçojnë për të përputhur me atë që po ndodh në ekran.
Mundëson të kapni dhe ndani lojën tuaj me miqtë, familjen dhe lojtarë të tjerë
Cilesi e larte dhe e re

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Doreze PlayStation”