Doreza pastrimi

1,290 L

Kodi: T86-65

Përshkrimi

  • Doreza Magjike Silikoni per pastrim me qindra dhembeza qe shkumojne.
  • Ideale per larjen dhe pastrimin e eneve,perimeve,frutave,orentive te ndryshme,makines ,kafsheve apo cdo gje tjeter.
  • Rezistente edhe ndaj nxehtesise dhe nuk depertojne ujin.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Doreza pastrimi”