Brez terapik me vetenxehje

1,390 L

Kodi: T81-88

Përshkrimi

Brez terapik me vetenxehje

Mbeshtet mesin dhe e masazhon ate
10 Gure magnetike termike
Efekt kurativ per muskujt dhe kockat
Magnetet ndihmojme ne qarkullimin e gjakut
Lehteson dhimbjet e mesit duke liruar presionin
E rekumanduar per te gjithe qe vuajne nga dhimbjet e mesit,hernie diskale,nervi shiatik etj

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Brez terapik me vetenxehje”