Bokse kompjuteri

1,490 L

Kodi: T13-460

Përshkrimi

Bokse kompjuteri me volum të lartë dhe të qartë.
Modeli Muzik-F D-092 riprodhojnë në mënyrë të përsosur muzikën e çdo stili.
Ky model është i përshtatshëm për kompjutera desktop, laptop, tablet, etj.
Instalimi është i thjeshtë dhe nuk kërkon drejtues shtesë. Altoparlantët mundësohen nga USB dhe fishë AUX.
Lloji: Sistemi akustik.
Fuqia: 5 W.
Ndjeshmëria: 80 dB.
Gama e frekuencës: 90 Hz-20 kHz.
Furnizimi me energji elektrike: DC 5V (USB).
Dimensionet: 150 x 80 x 100 mm
Rrota e kontrollit të volumit.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Bokse kompjuteri”