Boks me bluetooth JBL Soundgear

2,590 L

Kodi: T13-459

Përshkrimi

Boks me bluetooth JBL Soundgear per televizor .

Jo vetem te beni lidhjen me telefonin tuaj por edhe me televizorin.

Transmetuesi BTA  ka porte optike  per t’u perdorur me shume TV.

Projektuar për rehati gjatë gjithë ditës, Soundgear ka mbulim të butë të pëlhurave për pastrim të lehtë. Butonet e integruar të kontrollit të vëllimit dhe më shumë

Projektuar per rehati gjate gjithe dites, Soundgear ka mbulim te bute te pelhurave per pastrim te lehte. Butonet e integruar per kontrollitm volumit apo me shume.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Boks me bluetooth JBL Soundgear”