Aparat tensioni me stetoskop

1,490 L

Kodi: T81-90

Përshkrimi

Aparat tensioni me stetoskop

Kompakt dhe i pershtatshem per te kryer matjet me saktesi te lart

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Aparat tensioni me stetoskop”