Android Tv Box TX 3 mini

4,990 L

Kodi: T231-21

Përshkrimi

Android Tv Box TX 3 mini

Kjo pajisje ju lejon qe te ktheni televizorin tuaj ne Smart TV.

Mund te shkarkoni aplikacioni te ndryshme, mund te lundroni ne internet, te shikoni filmat dhe sportet tuaja te preferuara online.

Sistem Android 7.1.2

Rezolucionit 2160 p

Lidhje me internet me fishe dhe me Wifi

RAM 2GB DDR3

Memorja te brendshme 16GB.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Android Tv Box TX 3 mini”