Adaptor per iPhone

990 L

Kodi: T158-2

Përshkrimi

Nje nga problemet me te medha te iPhone 7 e me lart eshte pamundesia per te patur kufjet dhe karikuesin te lidhura me celularin ne te njejten kohe. Ky Adaptor eshte zgjidhja e ketij problemi.
I pershtatshem per iPhone 7 e lart.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Adaptor per iPhone”